Konferencje i szkolenia

Konferencje Konferencje
Konferencje
Konferencje
na najwyższym poziomie

Pałac Wiechlice dzięki swej dogodnej lokalizacji oraz bogatej infrastrukturze jest idealnym miejscem na wszelkiego rodzaju konferencje, zjazdy i prestiżowe szkolenia korporacyjne.

Sale szkoleniowe z pełną infrastrukturą techniczną, profesjonalnym nagłośnieniem, szybkim Internetem i wysokiej klasy sprzętem audio-video zapewniają uczestnikom konferencji idealne warunki do pracy, zaś komfortowa baza noclegowa, restauracja pałacowa i ekskluzywna część rekreacyjna gwarantują relaks i wypoczynek na najwyższym poziomie.

Konferencje
Sale szkoleniowe Sale szkoleniowe
Sale szkoleniowe
Sale szkoleniowe
Dowolna konfiguracja

Pałacowe sale szkoleniowe to kameralne sale do spotkań biznesowych oraz rekrutacyjnych, mogące pomieścić maksymalnie 40 osób. Dworska sala konferencyjna zaś to idealne miejsce na spotkania nawet do 300 osób. Sprzyja ona organizacji dużych kongresów, szkoleń, narad, spotkań biznesowych czy eventów. Istnieje w niej nawet możliwość umieszczenia samochodu osobowego.

Sale konferencyjne, na życzenia klienta układamy w dowolnej konfiguracji w celu stworzenia jak najbardziej optymalnego miejsca pracy.
Przy wykupieniu miejsc hotelowych lub pakietu gastronomicznego sala szkoleniowa – GRATIS!

Sale szkoleniowe
 Wyposażenie sal  Wyposażenie sal
 Wyposażenie sal
Wyposażenie sal
W ofercie

Rzutnik multimedialny

Ekran

Nagłośnienie

Mikrofony bezprzewodowe

Bezprzewodowy dostęp do Internetu

Flipcharty

Dostęp światła dziennego

Zaplecze cateringowe

 Wyposażenie sal
Szczegółowe informacje
Dla firm

Konferencje, szkolenia czy spotkania biznesowe łączymy także z wypoczynkiem i rozrywką oferując naszym Gościom bogatą ofertę imprez towarzyszących. Wielohektarowy park pozwala na organizację różnych programów outdoorowych.

Dział Marketingu i Sprzedaży
Tel.  +48 68 376 86 08
marketing@palacwiechlice.pl