Atrakcje

Bowling Bowling
Bowling
Bowling
Kręgielnia

Bowling’ Club - Kręgielnia
Bowling to obecnie jedną z najatrakcyjniejszych gier towarzyskich i sportowych. Może być wspaniałą alternatywą na wieczorne spotkania ze znajomymi. Bowling Club w Pałacu Wiechlice to wyjątkowe miejsce rozrywkowo-sportowe. Dwa pełnowymiarowe tory gdzie każdy może pomieścić do 8 uczestników w jednej rozgrywce. Kręgielnia jest dwutorowa.

Rezerwacja: 
recepcja@palacwiechlice.pl
+48 68 376 86 10

 

PAKIET

Bowling
Rowery Rowery
Rowery
Rowery
Wycieczki

Pałac oferuje również wypożyczalnie rowerów i sprzętu sportowego.  Goście mogą udać się na wycieczkę po okolicy.
A jest co zwiedzać: nieopodal znajduje się stare lotnisko, które niegdyś stanowiło element wojskowej bazy lotniczej. Więcej informacji o tym obiekcie znajdą Państwo tutaj. Spokojna okolica pozwala także na spacery z kijkami do Nordic Walkingu.
Niebywałą atrakcją są również nasze białe "rowerki". Wizyta w Pałacowych progach powinna zostać uwieńczona zdjęciem bądź filmem z przejażdżki na tych rowerach. Będzie to niewątpliwe unikatowa pamiątka - gdzie indziej będą Państwo mogli przejechać się na ponad czterometrowym rowerze?

Rowery
Kids Club Kids Club
Kids Club
Kids Club
Dla najmłodszych

Kids’ Club - Sala zabaw dla dzieci
200 m2 powierzchni wypełnionej różnego rodzaju sprzętami i zabawkami również edukacyjnymi gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. To połączenie rozrywki, zabawy wraz z rozwojem kreatywności i pobudzenia wyobraźni przy kreowaniu nowych dzieł np. z klocków LEGO.

Kids Club
W okolicy W okolicy
W okolicy
W okolicy
Atrakcje turystyczne

Pałac Wiechlice położony jest we wsi Wiechlice koło Szprotawy w województwie lubuskim, w bliskim sąsiedztwie Borów Dolnośląskich. Ziemia Szprotawska jest miejscem niezwykle atrakcyjnym turystycznie. Dzięki bogatej ofercie ciekawie spędzą swój czas turyści szukający spokoju, odkrywcy, badacze, przyrodnicy, a także osoby chcące spędzić urlop aktywnie.
Więcej informacji na temat historii, zabytków, parków, rezerwatu przyrody czy szlaków turystycznych Ziemi Szprotawskiej znajduje się na stronie ziemialubuska.pl

W okolicy