Atrakcje

Bowling Bowling
Bowling
Bowling
Kręgielnia

Bowling’ Club - Kręgielnia
Bowling to obecnie jedną z najatrakcyjniejszych gier towarzyskich i sportowych. Może być wspaniałą alternatywą na wieczorne spotkania ze znajomymi. Bowling Club w Pałacu Wiechlice to wyjątkowe miejsce rozrywkowo-sportowe. Dwa pełnowymiarowe tory gdzie każdy może pomieścić do 8 uczestników w jednej rozgrywce. Kręgielnia jest dwutorowa.

Rezerwacja: 
recepcja@palacwiechlice.pl
+48 68 376 86 10

 

PAKIET

Bowling
Rowery Rowery
Rowery
Rowery
Wycieczki

Pałac oferuje również wypożyczalnie rowerów i sprzętu sportowego.  Goście mogą udać się na wycieczkę po okolicy.
A jest co zwiedzać: nieopodal znajduje się stare lotnisko, które niegdyś stanowiło element wojskowej bazy lotniczej. Więcej informacji o tym obiekcie znajdą Państwo tutaj. Spokojna okolica pozwala także na spacery z kijkami do Nordic Walkingu.
Niebywałą atrakcją są również nasze białe "rowerki". Wizyta w Pałacowych progach powinna zostać uwieńczona zdjęciem bądź filmem z przejażdżki na tych rowerach. Będzie to niewątpliwe unikatowa pamiątka - gdzie indziej będą Państwo mogli przejechać się na ponad czterometrowym rowerze?

Rowery
Kajaki Kajaki
Kajaki
Kajaki

Nasz hotel oferuje możliwość wypożyczenia kajaków dla naszych gości za dodatkową opłatą. Dzięki temu można cieszyć się aktywnością na wodzie. Kajaki są dostępne dla wszystkich naszych gości, którzy chcą spędzić czas na świeżym powietrzu i odkryć uroki okolicznej przyrody. Dodatkowo, nasi pracownicy udzielą wszelkich informacji dotyczących korzystania z kajaków.

Kajaki
Kids Club Kids Club
Kids Club
Kids Club
Dla najmłodszych

Kids’ Club - Sala zabaw dla dzieci
200 m2 powierzchni wypełnionej różnego rodzaju sprzętami i zabawkami również edukacyjnymi gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. To połączenie rozrywki, zabawy wraz z rozwojem kreatywności i pobudzenia wyobraźni przy kreowaniu nowych dzieł np. z klocków LEGO.

Kids Club
W okolicy W okolicy
W okolicy
W okolicy
Atrakcje turystyczne

Pałac Wiechlice położony jest we wsi Wiechlice koło Szprotawy w województwie lubuskim, w bliskim sąsiedztwie Borów Dolnośląskich. Ziemia Szprotawska jest miejscem niezwykle atrakcyjnym turystycznie. Dzięki bogatej ofercie ciekawie spędzą swój czas turyści szukający spokoju, odkrywcy, badacze, przyrodnicy, a także osoby chcące spędzić urlop aktywnie.
Więcej informacji na temat historii, zabytków, parków, rezerwatu przyrody czy szlaków turystycznych Ziemi Szprotawskiej znajduje się na stronie ziemialubuska.pl

W okolicy