Bo z przyjaciółmi raźniej

od 565 zł /osoba
3 dni
directDojazd phoneZadzwoń Sprawdź ceny i dostępność

Żyjąc w ciągłym biegu, w skupieniu na obowiązkach zawodowych i domowych od czasu do czasu powinniśmy sobie zafundować "odskocznię" od tego. Taką odskocznią może być wyjazd do Pałacu Wiechlice i skorzystanie z wyjątkowego pakietu pobytowego 'Bo z przyjaciółmi raźniej". W pakiecie pobytowym "Bo z przyjaciółmi raźniej" oferowanym przez Pałac Wiechlice można znaleźć wiele atrakcji, które umożliwią nam oderwanie się od codzienności i relaks.

Podsumowując, wyjazd do Pałacu Wiechlice i skorzystanie z pakietu pobytowego "Bo z przyjaciółmi raźniej" jest doskonałą opcją dla osób szukających odskoczni od codziennego życia. Pozwoli nam to w pełni zrelaksować się, odprężyć i cieszyć się czasem spędzonym w gronie bliskich przyjaciół.

Zatem nie zwlekaj zarezerwuj pobyt już dziś.

Pakiet zawiera
Pakiet zawiera
Pakiet zawiera

• 2 noclegi  w komfortowych pokojach  w Oficynie /Pałac Wiechlice (za dodatkową dopłatą 160,00 zł za dobę możliwe zakwaterowanie w Apartamencie)

• Śniadania serwowane w godz. 7:00-10:00

• 2 obiadokolacje trzydaniowe (napoje płatne dodatkowo) w godz. 17:00-20:00

• 1x  0,5l Piwa Żywiec na osobę + przekąski (wędlina, ser, krakersy)

• 3 godziny kręgielni (jednorazowo)

• 15% zniżki na zabiegi SPA

Ważne Informacje:

Świadczenia rozpoczynają się obiadokolacją w dniu przyjazdu, a kończą śniadaniem w dniu wyjazdu.
Doba hotelowa  rozpoczyna się o godzinie 15:00, konczy o godzinie 11:00.
Prosimy o wcześniejszy kontakt z Recepcją SPA w celu ustalenia terminu zabiegów.
tel. 68 376 86 09

Warunki rezerwacji:
Warunkiem rezewacji jest wpłata bezzwrotnego zadatku o wysokości 30% wartości pobytu na nasze konto w ciągu 48 godzin od daty dokonania rezerwacji.
Pozostała należność płatna w dniu przyjazdu.
Dokonując rezerwacji i wpłacając zadatek Klient oświadcza, że zapoznał się i akceptuje wszystkie informacje zawarte w opisie pakietu.
Niewykorzystanie jakiegokolwiek świadczenia podczas trwania pobytu, jak również jego skrócenie nie powoduje zwrotu pieniędzy.

 
Pakiety Day SPA Pakiety Day SPA
Pakiety Day SPA
Pakiety Day SPA

Każdy z nas marzy o chwili wytchnienia, pragnie choć na moment oderwać się od codzienności. Centrum SPA Pałacu Wiechlice przedstawia Państwu receptę - pakiety DAY SPA, dzięki którym w ciągu jednego dnia odzyskają Państwo utraconą energię.

Zobacz naszą ofertę Pakietów Day SPA.

Pakiety Day SPA